Gümüştaş Lastik; Otomotiv sektöründe satış ve pazarlama , bakım-onarım ve yol servis hizmetleriyle faaliyet göstermektedir.
Dürüst ve güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeleri özümseyerek hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamız 1992’ den günümüze Otomotiv Sektörüne yönelik bir çok alanda hizmet vermiştir. Gümüştaş Lastikyaptığı çalışmalarla ve ticaret odaklı olması ile ülkemize ve insanımıza büyük katkı ve hizmet sunmaktadır.

hizmetlerimiz

Lastik Satışı

Jant Satışı

Akü Satışı

Lastik & Jant Bakım

Lastik & Jant Montaj

Yol Yardım

Hizmetlerimiz ; Lastik, Jant, Akü satışı başta olmak üzere , Lastik-Jant Montajı, Lastik-Jant BakımıLastik Soğuk-Sıcak Kaplama ve Tam donanımlı araçlarla Yerinde Yol Yardım hizmetlerinden oluşmaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız; her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Otomotiv Sektöründeki Bakım-Onarım-Montaj alanlarında kullanılan makinalarımız ve malzemelerimiz her zaman en iyi nitelikte ve en uygun fiyatta hizmet verme çabasındadır.

Kurucusu

Muhammed Gümüştaş
Şİrket Ceo